Wycieczki z Białegostoku

W ofercie posiadamy różne warianty wycieczek z Białegostoku. Wycieczki pogrupowane są według czasu trwania na wycieczki: jednodniowe, dwudniowe, trzydniowe oraz czterodniowe.

Wycieczki jednodniowe to świetna okazja na zwiedzenie nowego ciekawego miejsca. Taki krótki wyjazd pozwoli na chwilę oderwać się od szkolnych obowiązków i odkryć coś nowego. Podlasie i okolice to bardzo interesujący obszar dlatego mamy w ofercie wiele propozycji jednodniowych wyjazdów. Posiadamy w ofercie również jednodniowe wycieczki zagraniczne. Sprawdź jakie gdzie można wyskoczyć na jeden dzień tutaj: Wycieczki jednodniowe.

Wycieczki dwudniowe to okazja by wyjechać trochę dalej niż w przypadku wycieczki jednodniowej. Zapewniony nocleg pozwala zapuścić się dalej niż jednodniowa wycieczka. Częstym kierunkiem wycieczek jest przepiękny Kazimierz Dolny.  W ofercie posiadamy również zagraniczne wycieczki np. do Wilna. Sprawdź gdzie dotrzesz z Nami: Wycieczki dwudniowe.

Wycieczki trzydniowe dzięki noclegowi po długiej podróży pozwalają na spokojne zwiedzenie oddalonych miejsc takich jak Kraków lub Gdańsk a wszystko to z miejscowym terenowym przewodnikiem.W ofercie naszego Biura Usług Turystycznych Dyliżans mamy również wycieczkę w której zwiedza się Troki-Wilno-Kłajpeda-Pałanga. Cała oferta znajduję się tu: Wycieczki trzydniowe.

Wycieczki czterodniowe … bo naprawdę jest co zwiedzać! Czterodniowe wycieczki to długa podróż … ale gdzie w okolicy mamy Tropikalną Wyspę ? Jedna z Naszych wycieczek oferuje wyjazd do Berlina oraz możliwość zwiedzenia Wyspy Tropikalnej. Sprawdź Nasze Wycieczki czterodniowe.

 

W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do skorzystania z zakładki: Dane Kontaktowe